Set për darkë në shtëpi elegante dhe vibruese me dizajn plastik Safflower

Përshkrim i shkurtër:

Modeli Nr.: Set darke melamine me model të kuq (2)


Detajet e produktit

Detajet e produkteve

Etiketat e produktit

Prezantimi

Ky grup përfshin një çip dhe dip 13 inç, pjatë 8 inç dhe 10 inç, tas supë 8 inç me një dizajn tas zhytjeje në qendër.

Ky grup i enëve të darkës melamine miraton procesin e dekalimit, materialet dhe proceset janë jo toksike dhe të padëmshme, dhe materialet me cilësi të lartë janë zgjedhur për të shoqëruar shëndetin e përdoruesve dhe materialet janë miqësore me mjedisin.Dizajni i përgjithshëm i enëve të tavolinës është i ndërthurur me ngjyrën e kuqe dhe të verdhë, dhe modelet e mrekullueshme bien në sy.Sfondi i bardhë duket i ndritshëm dhe lart, duke hapur një humor të mirë për tërë ditën.Unaza e gjelbër e ndezur është projektuar rreth lules në qendër, duke ndarë pjesën e brendshme dhe të jashtme të produktit, duke demonstruar më tej shtresimin e produktit dhe duke pasuruar ndjenjën e përparimit të dizajnit të përgjithshëm.Lulja e verdhë ndodhet në qendër të enëve të tavolinës, stameni i kuq dhe petalet e arta me gjashtë petale lulëzojnë për të treguar vitalitet.Modelet e arit dhe gjetheve të kuqe rreth enëve të tavolinës melamine formojnë një dizajn rrethor radioaktiv.Dizajni i kompletit të sendeve melamine, si ngjyra e diellit, u sjell njerëzve një ndjenjë ngrohtësie dhe ngrohtësie.

Sipërfaqja e enëve të tavolinës është delikate dhe me shkëlqim dhe pastrohet lehtë.Edhe nëse vaji i rëndë, kripa e rëndë dhe salcat e ndryshme mbeten në sipërfaqen e enëve të tavolinës melamine, ato mund të pastrohen lehtësisht.Enët e tavolinës janë delikate dhe të rrumbullakëta, dhe pjesa e jashtme e kuqe është delikate dhe natyrale.

Për pjatat dhe tasat, dizajni me valëzime uji, rrathët koncentrikë janë shtresuar njëri mbi tjetrin, i cili ka si funksionalitet kundër rrëshqitjes ashtu edhe veti estetike, duke dhënë estetikë të ndryshme gjatë servirjes së ushqimit.Dekorimi elegant nxjerr në pah bukurinë e kohës dhe rehatia e zemrës është shpirti i enëve të reja të tavolinës.

përshkrim i produktit

Emri i produktit: Set për darkë në shtëpi elegante dhe vibruese me dizajn plastik Safflower
Certifikimi: SEDEX 4 SHTYLLA, BSCI, TARGET, WAL-MART, LFGB
Modeli: Set darke melamine (2)
Përshkrim: 2002,27,8xH2,5cm;2001,Diametër22,6xH2,3cm;

3201, Diametër 18.5xHocm;

3098,Diametër 30xH10cm;

Me porosi

Materiali: 100% melamine,
Printimi: Materiali i bardhë/ngjyrë me etiketë, ngjyrë të fortë.
Personalizuar: OEM & ODM janë të mirëseardhura
Detajet e paketimit: Paketa me shumicë kafe, paketë e bardhë me shumicë, kuti e bardhë, kuti me ngjyra, kuti dritareje, kuti blister, ekran
MOQ: set 500
Koha e drejtimit me shumicë: 30-45 ditë pas konfirmimit të mostrës
Përdorimi: 1) Përdorimi i përditshëm;2) Ushqimi përmban;3)Piknik;4) Dhurata;5) Promocionale
Informacion shtesë: 1) Dizajne të ndryshme
2) Përdorimi jo toksik dhe i qëndrueshëm; i qëndrueshëm ndaj acidit.
3) Rezistent ndaj nxehtësisë
4) Klasa e ushqimit, mund të plotësojë të gjithë testin e nivelit të sigurisë ushqimore
Shembull i kohës së drejtimit: 5-7 ditë për myk normal, vetëm dizajn i ri

Njoftim

1. Kjo enë tavoline melamine nuk është e lehtë për t'u thyer, por nëse lartësia natyrore i kalon 2 metra ose thyhet qëllimisht gjatë provës, ajo do të dëmtohet.

2. Mos e prekni flakën e hapur dhe mos e futni në furrë.Ngrohja me mikrovalë nuk rekomandohet.

3. Mund të futet në frigorifer për përdorim dhe temperatura e frigoriferit të shtëpisë është brenda kufijve të përdorimit.

4. Ju lutemi përdorni detergjent neutral kur lani.

5. Larëse enësh.

6. Kjo enë tavoline melamine nuk mund të futet në avullore për të gatuar ushqim, por mund të përdoret për të mbajtur ushqimin e pjekur në avull.

7. Enët e tavolinës melamine mund të zbehen dhe të konsumohen pas përdorimit të gjatë për disa vite, gjë që është një fenomen normal dhe nuk do të shkaktojë rrezik për trupin tuaj.

8. Kur enët e tavolinës melamine janë plasaritur ose deformuar, ju lutemi ndaloni përdorimin e tyre dhe ndërrojini me enë të reja.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Decal: Printim CMYK

  Përdorimi: Hoteli, restoranti, Enë tavoline melamine për përdorim të përditshëm në shtëpi

  Trajtimi i printimit: Printimi i filmit, printimi me ekran mëndafshi

  Lavastovilje: e sigurt

  Mikrovalë: Jo i përshtatshëm

  Logo: E pranueshme e personalizuar

  OEM & ODM: E pranueshme

  Avantazhi: Miqësore ndaj mjedisit

  Stili: Thjeshtësia

  Ngjyra: E personalizuar

  Paketa: E personalizuar

  Paketim me shumicë / polibag / kuti me ngjyra / kuti të bardhë / kuti PVC / kuti dhuratash

  Vendi i origjinës: Fujian, Kinë

  MOQ: 500 Komplete
  Port: Fuzhou, Xiamen, Ningbo, Shanghai, Shenzhen..

  Produkte të ngjashme