Set i darkave elegante të shtëpisë me melamine, me dizajn modern me lule Aqua blu

Përshkrim i shkurtër:

Modeli Nr.: Set darke melamine me model të kuq (2)


Detajet e produktit

Detajet e produkteve

Etiketat e produktit

Prezantimi

kostum me model blu
Ky grup përfshin pjatë 8 inç dhe 10 inç, tas supë 8 inç.Zakonisht 4 copë nga çdo lloj takëmesh shiten si komplet.

Ky grup enë darke melamine përmban skaje të parregullta të valëzuara.E gjithë është një dizajn rrethor afërsisht i rregullt me ​​skaje të valëzuara.Dizajni i murit të brendshëm imiton teksturën e hekurit të punuar me dorë, dhe teksturat e panumërta të çekiçit janë edhe më unike dhe eklektike.Megjithëse dizajni miraton luhatje të parregullta, dizajni i përgjithshëm është ende në një dizajn shumë të balancuar dhe qendra e gravitetit të enëve të tavolinës është ende në qendër të gravitetit dhe nuk do të ketë fenomen kompensimi.Pa ndikuar në lartësinë e grumbullimit të enëve të së njëjtës formë, mund të grumbulloni enët me të njëjtën madhësi normalisht, siç tregohet në imazhin tonë të referencës.

Ky komplet i enëve të darkës melamine adopton procesin e dekalimit, edhe nën sipërfaqen e parregullt shumë-refraktuese, ai prapë arrin më pak palosje dhe valëzime dhe rikthen bukurinë e dizajnit në masën më të madhe.Materialet dhe proceset janë jo toksike dhe të padëmshme, materialet me cilësi të lartë janë zgjedhur për të shoqëruar shëndetin e përdoruesve dhe materialet janë miqësore me mjedisin.

Dizajni i përgjithshëm i këtij grupi enësh blu bazohet në ngjyrën blu të qiellit dhe të zbukuruar me blu akua dhe jeshile smeraldi.Bluja duket e qetë dhe atmosferike në përgjithësi, dhe kombinimi i formave të shtrira dhe të çrregullta zbulon shije ekzotike.Modeli i mbështjelljes portokalli shton një shtresë detajesh, duke ndarë shtresat e brendshme dhe të jashtme të pllakës.Dizajni i petaleve blu që nxjerr në pah qendrën nxjerr në pah qendrën dhe jep një ndjenjë ndikimi.Dizajni i gjetheve jeshile në periferi balancon tonin e përgjithshëm, duke e bërë dizajnin e përgjithshëm një kombinim të stabilitetit dhe gjallërisë, duke krijuar një ndjenjë ekuilibri dinamik.Goditja periferike blu e errët e bën të gjithë dizajnin e pllakës të ngushtohet, por të mos zgjerohet nga jashtë, duke treguar përmbajtje në publicitet, duke treguar konotacionin bujar dhe të pasur të përdoruesit.

Ky grup enësh melamine, enët e tavolinës kanë një sipërfaqe me shkëlqim dhe sipërfaqja e parregullt reflektuese thyen dritën e reflektuar nga kënde të shumta.Por ende e lehtë për t'u pastruar.Pavarësisht nëse ndonjë salcë apo mbetje ushqimi mbetet në sipërfaqen e enëve të tavolinës melamine, ajo gjithashtu mund të pastrohet lehtësisht.Ka si funksionalitet kundër rrëshqitjes ashtu edhe veti estetike, duke dhënë estetikë të ndryshme gjatë servirjes së ushqimit.Dekorimi elegant nxjerr në pah bukurinë e kohës dhe rehatia e zemrës është shpirti i enëve të reja të tavolinës.

përshkrim i produktit

Emri i produktit: Set i darkave elegante të shtëpisë me melamine, me dizajn modern me lule Aqua blu
Certifikimi: SEDEX 4 SHTYLLA, BSCI, TARGET, WAL-MART, LFGB
Modeli: Set darke melamine (3)
Përshkrim: BTH838, Dia27.5xH2.5cm;BTH837,Dia22.2xH2cm;

BTH836, Diametri 16.4xH6.4cm;Me porosi

Materiali: 100% melamine,
Printimi: Materiali i bardhë/ngjyrë me etiketë, ngjyrë të fortë.
Personalizuar: OEM & ODM janë të mirëseardhura
Detajet e paketimit: Paketa me shumicë kafe, paketë e bardhë me shumicë, kuti e bardhë, kuti me ngjyra, kuti dritareje, kuti blister, ekran
MOQ: set 500
Koha e drejtimit me shumicë: 30-45 ditë pas konfirmimit të mostrës
Përdorimi: 1) Përdorimi i përditshëm;2) Ushqimi përmban;3)Piknik;4) Dhurata;5) Promocionale
Informacion shtesë: 1) Dizajne të ndryshme
2) Përdorimi jo toksik dhe i qëndrueshëm; i qëndrueshëm ndaj acidit.
3) Rezistent ndaj nxehtësisë
4) Klasa e ushqimit, mund të plotësojë të gjithë testin e nivelit të sigurisë ushqimore
Shembull i kohës së drejtimit: 5-7 ditë për myk normal, vetëm dizajn i ri

Njoftim

1. Kjo enë tavoline melamine nuk është e lehtë për t'u thyer, por nëse lartësia natyrore i kalon 2 metra ose thyhet qëllimisht gjatë provës, ajo do të dëmtohet.

2. Mos e prekni flakën e hapur dhe mos e futni në furrë.Ngrohja me mikrovalë nuk rekomandohet.

3. Mund të futet në frigorifer për përdorim dhe temperatura e frigoriferit të shtëpisë është brenda kufijve të përdorimit.

4. Ju lutemi përdorni detergjent neutral kur lani.

5. Larëse enësh.

6. Kjo enë tavoline melamine nuk mund të futet në avullore për të gatuar ushqim, por mund të përdoret për të mbajtur ushqimin e pjekur në avull.

7. Enët e tavolinës melamine mund të zbehen dhe të konsumohen pas përdorimit të gjatë për disa vite, gjë që është një fenomen normal dhe nuk do të shkaktojë rrezik për trupin tuaj.

8. Kur enët e tavolinës melamine janë plasaritur ose deformuar, ju lutemi ndaloni përdorimin e tyre dhe ndërrojini me enë të reja.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Decal: Printim CMYK

  Përdorimi: Hoteli, restoranti, Enë tavoline melamine për përdorim të përditshëm në shtëpi

  Trajtimi i printimit: Printimi i filmit, printimi me ekran mëndafshi

  Lavastovilje: e sigurt

  Mikrovalë: Jo i përshtatshëm

  Logo: E pranueshme e personalizuar

  OEM & ODM: E pranueshme

  Avantazhi: Miqësore ndaj mjedisit

  Stili: Thjeshtësia

  Ngjyra: E personalizuar

  Paketa: E personalizuar

  Paketim me shumicë / polibag / kuti me ngjyra / kuti të bardhë / kuti PVC / kuti dhuratash

  Vendi i origjinës: Fujian, Kinë

  MOQ: 500 Komplete
  Port: Fuzhou, Xiamen, Ningbo, Shanghai, Shenzhen..

  Produkte të ngjashme