Rreth Nesh

Ne kemi qenë në Plastike Takëme për 20 vjet.

Xiamen Bestwares Enterprise Corp., Ltd. u themelua në 2001.
ne jemi te specializuar në prodhimin e të gjitha llojeve të sendesh melamine, sendesh me fibra bambu, sendesh plastike.Tani ne jemi bërë prodhuesi kryesor dhe me famë botërore në Kinë i enëve të tavolinës melamine. Fabrika jonë Zhangzhou Bestwares Melamine Corp., Ltd. ka më shumë se tre mijë kallëpe, kapaciteti mujor tani ka tejkaluar 1.500.000 copë.Si furnizues profesional i enëve të tavolinës, ne kemi ekipe profesionale që fokusohen në zhvillimin dhe dizajnin e produktit, kontrollin dhe inspektimin e cilësisë dhe drejtimin e kompanisë.

rreth 1

Ne fokusohemi në cilësinë e produktit, çmimet konkurruese, paketimin e sigurt dhe dërgimin e shpejtë.Prandaj, ne mund të plotësojmë plotësisht kërkesat tuaja dhe të kemi një bazë të madhe klientësh.Produktet tona shiten mirë në Evropë, Amerikë, Azinë Juglindore dhe Lindjen e Mesme.Produktet tona mund
kaloni testin e notave të ushqimit, si Testi Standard i Evropës, LFGB, Testi i notave të FDA.

Tani fabrika jonë ka kaluar auditimin WalMart, Sedex 4 Pillar, audit BSCI, Target dhe Disney Audit.Ne ofrojmë enë tavoline melamine për Wal-Mart, BBB, Aldi dhe TJX.Duke iu përmbajtur parimit të biznesit të përfitimeve reciproke, ne kemi pasur reputacion në mesin e klientëve tanë.

Çfarë bëjmë ne?

Xiamen Bestwares Enterprise Corp., Ltd. ishte e specializuar në prodhimin e të gjitha llojeve të enëve të tavolinës melamine, enëve të tavolinës me fibra bambu, enëve plastike. Linja e produkteve mbulon më shumë se 3000 kallëpe. Tavolinat tona të melaminës dhe fibrave bambu janë të klasës FDA, mund të plotësojnë kërkesat tuaja të testimit .

Çfarë bëjmë ne (2)
Çfarë bëjmë ne (1)
Çfarë bëjmë ne (3)

pse na zgjodhet ne

Fabrika e certifikuar

Ne kemi kaluar auditimin Wal-Mart, Sedex 4 Pillar, audit BSCI, Target dhe Disney Audit, dhe FSC.

Forca e fortë e R&D

Ne kemi qendrën tonë të kërkimit dhe zhvillimit, mund ta bëjmë vetë projektimin.

Kontroll i rreptë i cilësisë

Ne kemi inspektor në linjën e prodhimit, do ta kontrollojmë atë tre herë. dhe pas paketimit, ne do të bëjmë vetë inspektimin përfundimtar sipas AQL 2.5-4.0.

OEM & ODM e pranueshme

Ka madhësi dhe forma të personalizuara.Mirë se vini të ndani idenë tuaj me ne, le të punojmë së bashku për ta bërë jetën më kreative.

Fotot e ekspozitës (3)
Fotot e ekspozitës (2)
Fotot e ekspozitës (4)
Fotot e ekspozitës (1)

Ekipi ynë

Takoni TonëE përkushtuarEkipi

Udhëheqësja e Grupit tonë Sunice Lee ka më shumë se 30 vjet përvojë në prodhimin e enëve të tavolinës melamine. Ne kemi njerëz profesionistë përgjegjës për tregje të ndryshme, stilistë profesionistë për artwrok dhe myk. gjithashtu kemi njerëz profesionistë për kontrollin e cilësisë.

Vizioni yne

PËR TË BASHKËKRIJUAR NJË JETË MË TË MIRË PLOTË ME PASURË DHE DASHURI.

Koncepti ynë i biznesit

INTEGRITETI, CILËSIA E LARTË, INOVACIONI FITUAR TREPALËSHËM.

Koncepti ynë i shërbimit

KRIJONI VLERA PËR KLIENTËT, LËROJE KLIENTËT TË POROSITOJË PA Brengë

Kultura jonë

TË MËSOJMË, DHËNIM, BËHUNI POZITIV, KONKURUES, GËZUAR, FALEMINDERIT.

Disa nga Klientët tanë

EKIPI JONË KAN KONTRIBUAR PËR KLIENTËT TANË!

DISA NGA KLIENTËT TONË (2)
DISA NGA KLIENTËT TONË (3)
DISA NGA KLIENTËT TONË (1)
DISA NGA KLIENTËT TONË (4)
DISA NGA KLIENTËT TONË (5)
singleimgh

Certifikata

Raportet e testit të notave të ushqimit nga ITS
Produktet tona janë nivelet e plumbit dhe kadmiumit që i përmbahen rregullores së FDA-së, mund të kalojnë rregulloren FDA, LFGB dhe BE.Për më shumë informacion në lidhje me rezultatet e testit tonë, na kontaktoni.

Shërbimi ynë

- Mbështetje me pyetje dhe konsultime. më shumë se 20 vjet përvojë.
-Shërbim i disponueshëm 24 orë, u përgjigj brenda 3 orëve.

Kemi Auditimin e Poshtem

më poshtë (2)
më poshtë (7)
më poshtë (8)
më poshtë (4)
më poshtë (1)
më poshtë (5)
më poshtë (6)
rthrh