• Pajisje profesionale dhe të avancuara

  Pajisje profesionale dhe të avancuara

  Me më shumë se dhjetë vjet përvojë në prodhimin e produkteve.Teknikët profesionistë ju ofrojnë këshilla profesionale.Pajisjet e avancuara krijojnë produkte me cilësi të lartë për ju.

 • Çmimi i ulët dhe cilësi e lartë

  Çmimi i ulët dhe cilësi e lartë

  Shërbimi me një ndalesë mund të reduktojë kostot dhe të përmirësojë standardet e cilësisë.Organizoni nga dizajni, materiali, përpunimi, koha e dorëzimit, inspektimi i cilësisë dhe transporti.Zvogëloni çdo kosto shtesë gjatë gjithë procesit.

 • Dorëzimi i shpejtë dhe i përshtatshëm

  Dorëzimi i shpejtë dhe i përshtatshëm

  Prodhimi i shpejtë, dorëzimi i hershëm, logjistika e besueshme, mund të ofrojnë shërbim derë më derë.Mënyra të ndryshme transporti takohen me vende të ndryshme.

 • Shërbimi më i mirë pas shitjes i ofruar

  Shërbimi më i mirë pas shitjes i ofruar

  Përmirësoni shitjet e produkteve dhe shërbimin teknik pas shitjes.24 orë video thirrje online, zgjidhni në mënyrë aktive problemet për klientët

 • Tabaka melamine
 • Pjata e stilit italian
 • Pjata për darkë
 • Pllakë e rrumbullakët e sheshtë plastike
 • Pjata darke melamine plastike
 • Pjatë melamine blu
 • Pjatë melamine në formë të rrumbullakët
rreth 1

Xiamen Bestwares Enterprise Corp., Ltd.was themeluar në vitin 2001. ne kemi qenë në takëm plastike për 20 years.we jemi të specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e sendesh melamine, fibra bambu sendesh, sendesh plastike.Tani ne jemi bërë prodhuesi kryesor dhe me famë botërore në Kinë i enëve të tavolinës melamine. Fabrika jonë Zhangzhou Bestwares Melamine Corp., Ltd. ka më shumë se tre mijë kallëpe, kapaciteti mujor tani ka tejkaluar 1.500.000 copë.

 • Pajisje profesionale dhe të avancuara

  Pajisje profesionale dhe të avancuara

  Me më shumë se dhjetë vjet përvojë në prodhimin e produkteve.Teknikët profesionistë ju ofrojnë këshilla profesionale.Pajisjet e avancuara krijojnë produkte me cilësi të lartë për ju.

 • Çmimi i ulët dhe cilësi e lartë

  Çmimi i ulët dhe cilësi e lartë

  Shërbimi me një ndalesë mund të reduktojë kostot dhe të përmirësojë standardet e cilësisë.Organizoni nga dizajni, materiali, përpunimi, koha e dorëzimit, inspektimi i cilësisë dhe transporti.Zvogëloni çdo kosto shtesë gjatë gjithë procesit.

 • Dorëzimi i shpejtë dhe i përshtatshëm

  Dorëzimi i shpejtë dhe i përshtatshëm

  Prodhimi i shpejtë, dorëzimi i hershëm, logjistika e besueshme, mund të ofrojnë shërbim derë më derë.Mënyra të ndryshme transporti takohen me vende të ndryshme.

 • Shërbimi më i mirë pas shitjes i ofruar

  Shërbimi më i mirë pas shitjes i ofruar

  Përmirësoni shitjet e produkteve dhe shërbimin teknik pas shitjes.24 orë video thirrje online, zgjidhni në mënyrë aktive problemet për klientët

banderolë
logoja e kompanisë

mirë se vini në kompaninë tonë

Xiamen Bestwares Enterprise Corp., Ltd.was themeluar në vitin 2001. ne kemi qenë në takëm plastike për 20 years.we jemi të specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e sendesh melamine, fibra bambu sendesh, sendesh plastike.Tani ne jemi bërë prodhuesi kryesor dhe me famë botërore në Kinë i enëve të tavolinës melamine. Fabrika jonë Zhangzhou Bestwares Melamine Corp., Ltd. ka më shumë se tre mijë kallëpe, kapaciteti mujor tani ka tejkaluar 1.500.000 copë.