Tabakë ovale kreative me fibra bambuje të ndryshme me cilësi të mirë Tabakë shërbimi me fibra bambuje të printuara

Përshkrim i shkurtër:

Numri i modelit: BS23050713


 • Çmimi FOB:0,5 - 5 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:500 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:1500000 Copë/Copë në muaj
 • Lindje.koha (<2000 copë):45 ditë
 • Lindje.Koha (> 2000 copë):Për t'u negociuar
 • Logo/paketim/grafikë e personalizuar:Pranoje
 • Detajet e produktit

  Detajet e produkteve

  Etiketat e produktit

   

  Tabaka bambuje Tabaka për fidanishte e bimëve bambu miqësore me mjedisin Tabaka për servirje me fibra bambujeTabaka me fibra bambuje

  Çfarë është melamina?

  Melamina është pa BPA, e pathyeshme, e sigurt në lavastovilje, plastikë e lehtë e cilësisë së ushqimit. Është shtesa perfekte për çdo kuzhinë dhe mund të përdoret në çdo rast: festa në oborr në kabina, udhëtime në kampe ose vakte ditore.

  Enët e darkës melamine janë thelbësore për këdo që planifikon të argëtojë mysafirë jashtë. Këto pjata në natyrë janë të bukura, të qëndrueshme dhe rezistente ndaj thyerjes nëse i bini aksidentalisht në tokë.

   

  pse na zgjodhet ne

  2为什么选择我们(2)

   

   

   

   

  Rreth Nesh

  3 公司实力 4 minuta 5 合作伙伴(1)


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Decal: Printim CMYK

  Përdorimi: Hoteli, restoranti, Enë tavoline melamine për përdorim të përditshëm në shtëpi

  Trajtimi i printimit: Printimi i filmit, printimi me ekran mëndafshi

  Lavastovilje: E sigurt

  Mikrovalë: Jo i përshtatshëm

  Logoja: E pranueshme e personalizuar

  OEM & ODM: E pranueshme

  Avantazhi: Miqësore ndaj mjedisit

  Stili: Thjeshtësia

  Ngjyra: E personalizuar

  Paketa: E personalizuar

  Paketim me shumicë / polibag / kuti me ngjyra / kuti të bardhë / kuti PVC / kuti dhuratash

  Vendi i origjinës: Fujian, Kinë

  MOQ: 500 Komplete
  Port: Fuzhou, Xiamen, Ningbo, Shanghai, Shenzhen..

  Produkte të ngjashme