Fabrika prodhon Tabaka për servirje ushqimi me porosi të ndryshme me fibra bambu me shitje të nxehta të rrumbullakëta

Përshkrim i shkurtër:

Numri i modelit: BS23050712


 • Çmimi FOB:0,5 - 5 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:500 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:70000 Copë/Copë në muaj
 • Lindje.koha (<2000 copë):45 ditë
 • Lindje.Koha (> 2000 copë):Për t'u negociuar
 • Logo/paketim/grafikë e personalizuar:Pranoje
 • Detajet e produktit

  Detajet e produkteve

  Etiketat e produktit

  Tabaka për servirje ushqimi Tabaka për shërbime me porosi Tabaka për servirje bambuje Tabaka për servirje ushqimi Tabaka për shërbime me porosi Tabaka për servirje bambuje

  Çfarë është melamina?

  Melamina është pa BPA, e pathyeshme, e sigurt në lavastovilje, plastikë e lehtë e cilësisë së ushqimit. Është shtesa perfekte për çdo kuzhinë dhe mund të përdoret në çdo rast: festa në oborr në kabina, udhëtime në kampe ose vakte ditore.

  Enët e darkës melamine janë thelbësore për këdo që planifikon të argëtojë mysafirë jashtë. Këto pjata në natyrë janë të bukura, të qëndrueshme dhe rezistente ndaj thyerjes nëse i bini aksidentalisht në tokë.

   

  pse na zgjodhet ne

  2为什么选择我们(2)

   

   

   

   

  Rreth Nesh

  3 公司实力 4 minuta 5 合作伙伴(1)


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Decal: Printim CMYK

  Përdorimi: Hoteli, restoranti, Enë tavoline melamine për përdorim të përditshëm në shtëpi

  Trajtimi i printimit: Printimi i filmit, printimi me ekran mëndafshi

  Lavastovilje: e sigurt

  Mikrovalë: Jo i përshtatshëm

  Logoja: E pranueshme e personalizuar

  OEM & ODM: E pranueshme

  Avantazhi: Miqësore ndaj mjedisit

  Stili: Thjeshtësia

  Ngjyra: E personalizuar

  Paketa: E personalizuar

  Paketim me shumicë / polibag / kuti me ngjyra / kuti të bardhë / kuti PVC / kuti dhuratash

  Vendi i origjinës: Fujian, Kinë

  MOQ: 500 Komplete
  Port: Fuzhou, Xiamen, Ningbo, Shanghai, Shenzhen..

  Produkte të ngjashme