Tabaka e ushqimit e lartësuar me modele të thjeshta të pemës së Krishtlindjes me modele druri me porosi melamine

Përshkrim i shkurtër:

Model Nr.: Set darke melamine 2022


Detajet e produktit

Detajet e produkteve

Etiketat e produktit

Prezantimi

Ushqimi i shijshëm e bën trupin e njerëzve të shëndetshëm dhe veglat e mira e bëjnë mendjen e njerëzve të shëndetshëm.Ky grup enësh tavoline nuk e mbithekson thjeshtësinë dhe shijet e lashta.Duke ndjekur thjeshtësinë e natyrës, elementët e epokës së re janë përfshirë në dizajn, duke e bërë të gjithë më të qëndrueshme dhe plot shije natyrale.Në të njëjtën kohë, duket e freskët.

Ky grup tabakash ka një dizajn të trashë, i cili është më i izoluar termikisht, nuk ka gërvishtje dhe nuk lëndon duart dhe ka një sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë.Tabakat nuk janë të lyer ose të lëmuar me dyll, dhe materialet dhe punimi janë të shëndetshëm dhe të sigurt.Pllaka nuk thith ujë dhe nuk është e lehtë për t'u deformuar dhe plasaritur.Enët e tavolinës melamine janë të lehta për t'u kujdesur, dizajni i dorezës së gjatë është i lehtë për t'u marrë dhe për t'u trajtuar, nuk kërkohet mirëmbajtje e veçantë, nuk merren imazhe të lagështisë së ajrit, nuk ka myk në krahasim me produktet e drurit, nuk kërkohet kujdes për vajosjen çdo herë dhe atje nuk ka kushte strikte të ruajtjes.Kërkesat janë të përshtatshme për klima dhe rajone të ndryshme.

Delikatesë me cilësi të lartë vjen nga çdo detaj.Kjo seri enë tavoline është bërë nga materiale reale, materiale të trasha, të rehatshme për tu mbajtur, dorezat prej druri janë të dizajnuara në përputhje me estetikën publike, tekstura dhe ngjyra janë të qarta dhe jo të turbullta, tekstura është e fortë dhe e qëndrueshme dhe trashësia është e dukshme.Deri në 20mm, stile të ndryshme, LOGO mund të personalizohet në detaje, ky set ka tabaka të shumta me doreza të madhësive të ndryshme, të përshtatshme për nevoja të ndryshme.

Ky komplet enë tavoline melamine ka një teknikë dekale.Materialet dhe proceset janë jo toksike dhe të padëmshme.Përdorni materiale me cilësi të lartë për të mbrojtur shëndetin e përdoruesit.Materiali është ekologjik dhe mund të kalojë teste të ndryshme.

Bukuria e luksit të lehtë e bën jetën më të rehatshme.Fisnikëria dhe eleganca e ulët dhe komode, por e padëmshme, qëndrimi për të ndjekur një jetë cilësore dhe të hollë, vetëm për të ndjekur një hapësirë ​​jetese të ngrohtë dhe relaksuese.Jeta ka nevojë për një ndjenjë rituali, enët e mira të tavolinës janë të mjaftueshme për të ndezur një tryezë ngrënieje dhe mund të përdoren ushqime të tilla si prerja e frutave, bukës dhe ushqimeve të tjera.Enët e mira të tavolinës mund të qetësojnë emocionet e njerëzve dhe të ndjejnë gjendjen e qetë shpirtërore në kohën e lirë.

përshkrim i produktit

Emri i produktit: Set i enëve të darkës elegante të shtëpisë me melamine më të shitur me dizajn plastik Aqua Blue me lule
Certifikimi: SEDEX 4 SHTYLLA, BSCI, TARGET, WAL-MART, LFGB
Modeli: Set darke melamine 2022
Përshkrim: Me porosi
Materiali: 100% Melamine, A5
Printimi: Materiali i bardhë/ngjyrë me etiketë, ngjyrë të fortë.
Personalizuar: OEM & ODM janë të mirëseardhura
Detajet e paketimit: Paketa me shumicë kafe, paketë me shumicë e bardhë, kuti e bardhë, kuti me ngjyra, dritare

kuti, kuti flluske, ekran

MOQ: set 500
Koha e drejtimit me shumicë: 30-45 ditë pas konfirmimit të mostrës
Përdorimi: 1) Përdorimi i përditshëm;2) Ushqimi përmban;3)Piknik;4) Dhurata;5) Promocionale
 

Informacion shtesë:

1) Dizajne të ndryshme
2) Përdorimi jo toksik dhe i qëndrueshëm; i qëndrueshëm ndaj acidit.
3) Rezistent ndaj nxehtësisë
4) Klasa e ushqimit, mund të plotësojë të gjithë testin e nivelit të sigurisë ushqimore
Shembull i kohës së drejtimit: 5-7 ditë për myk normal, vetëm dizajn i ri

Njoftim

1. Kjo enë tavoline melamine nuk është e lehtë për t'u thyer, por nëse lartësia natyrore i kalon 2 metra ose thyhet qëllimisht gjatë provës, ajo do të dëmtohet.

2. Mos e prekni flakën e hapur dhe mos e futni në furrë.Ngrohja me mikrovalë nuk rekomandohet.

3. Mund të futet në frigorifer për përdorim dhe temperatura e frigoriferit të shtëpisë është brenda kufijve të përdorimit.

4. Ju lutemi përdorni detergjent neutral kur lani.

5. Larëse enësh.

6. Kjo enë tavoline melamine nuk mund të futet në avullore për të gatuar ushqim, por mund të përdoret për të mbajtur ushqimin e pjekur në avull.

7. Enët e tavolinës melamine mund të zbehen dhe të konsumohen pas përdorimit të gjatë për disa vite, gjë që është një fenomen normal dhe nuk do të shkaktojë rrezik për trupin tuaj.

8. Kur enët e tavolinës melamine janë plasaritur ose deformuar, ju lutemi ndaloni përdorimin e tyre dhe ndërrojini me enë të reja.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Decal: Printim CMYK

  Përdorimi: Hoteli, restoranti, Enë tavoline melamine për përdorim të përditshëm në shtëpi

  Trajtimi i printimit: Printimi i filmit, printimi me ekran mëndafshi

  Lavastovilje: e sigurt

  Mikrovalë: Jo i përshtatshëm

  Logo: E pranueshme e personalizuar

  OEM & ODM: E pranueshme

  Avantazhi: Miqësore ndaj mjedisit

  Stili: Thjeshtësia

  Ngjyra: E personalizuar

  Paketa: E personalizuar

  Paketim me shumicë / polibag / kuti me ngjyra / kuti të bardhë / kuti PVC / kuti dhuratash

  Vendi i origjinës: Fujian, Kinë

  MOQ: 500 Komplete
  Port: Fuzhou, Xiamen, Ningbo, Shanghai, Shenzhen..

  Produkte të ngjashme