За нас

20 години сме во Пластика за јадење.

Xiamen Bestwares Enterprise Corp., Ltd. е основана во 2001 година.
ние сме специјализирани за производство на сите видови на меламин садови, бамбус влакна садови, пластични садови.Сега станавме водечки кинески и светски познат производител на садови од меламин. Нашата фабрика Zhangzhou Bestwares Melamine Corp., Ltd. има повеќе од три илјади калапи, месечниот капацитет сега надмина 1.500.000 парчиња.Како професионален добавувач на садови, имаме професионални тимови кои се фокусираат на развој и дизајн на производи, контрола на квалитетот и инспекција и работење на компанијата.

околу 1

Се фокусираме на квалитетот на производот, конкурентните цени, безбедното пакување и брзата испорака.Затоа, можеме целосно да ги задоволиме вашите барања и да имаме голема база на клиенти.Нашите производи добро се продаваат во Европа, Америка, Југоисточна Азија и Блискиот Исток.Нашите производи можат
поминете го тестот за оценка за храна, како што се европски стандарден тест, LFGB, тест за оценка на FDA.

Сега нашата фабрика помина ревизија на WalMart, Sedex 4 Pillar, BSCI ревизија, Target и Disney Audit.Обезбедуваме садови од меламин за Wal-Mart, BBB, Aldi и TJX.Придржувајќи се до деловниот принцип на взаемна корист, имавме репутација меѓу нашите клиенти.

Што правиме?

Xiamen Bestwares Enterprise Corp., Ltd.was е специјализирана за производство на сите видови садови за маса од меламин, садови од бамбусови влакна, пластични садови. Производната линија опфаќа повеќе од 3000 калапи. Нашите садови од меламин и бамбусови влакна се од класата на FDA, можат да ги задоволат вашите барања за тестирање .

Што правиме (2)
Што правиме (1)
Што правиме (3)

Зошто да не изберете нас

Сертифицирана фабрика

Поминавме ревизија на Wal-Mart, Sedex 4 Pillar, BSCI ревизија, Target и Disney Audit и FSC.

Силна сила на истражување и развој

Ние го имаме нашиот центар за истражување и развој, можеме да го направиме дизајнот сами.

Строга контрола на квалитетот

Имаме инспектор на производствена линија, ќе го провериме три пати. и по пакувањето, сами ќе направиме финална инспекција според AQL 2.5-4.0.

OEM и ODM Прифатливи

Достапни се приспособени големини и форми.Добредојдовте да ја споделите вашата идеја со нас, ајде да работиме заедно за да го направиме животот покреативен.

Фотографии од изложба (3)
Фотографии од изложба (2)
Фотографии од изложба (4)
Фотографии од изложба (1)

Нашиот тим

Запознајте го нашиотПосветенТим

Нашиот лидер на групата Сунис Ли има повеќе од 30 години искуство во производство на меламински садови. Имаме професионални луѓе одговорни за различни пазари, професионален дизајнер за уметнички работи и мувла. исто така имаме професионални луѓе за контрола на квалитетот.

Нашата визија

ДА СОЗДАВАТЕ ПОДОБАР ЖИВОТ ПОЛН СО БОГАТСТВО И ЉУБОВ.

Нашиот бизнис концепт

ИНТЕГРИТЕТ, ВИСОК КВАЛИТЕТ, ИНОВАЦИЈА ТРИПАРТИТНА ПОБЕДА.

Нашиот концепт на услуга

СОЗДАДЕТЕ ВРЕДНОСТ ЗА КЛИЕНТИ, ОСТАВЕТЕ ГО КЛИЕНТОТ БЕЗ ГРИЖА НАРАЧАЈ

Нашата култура

УЧЕТЕ, ДАВАТЕ, БИДЕТЕ ПОЗИТИВНИ, КОНКУРЕНТИВНИ, СРЕЌНИ, БЛАГОДАРНИ.

Некои од нашите клиенти

НАШИОТ ТИМ ИМА ПРИДОНЕС ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ!

НЕКОИ ОД НАШИТЕ КЛИЕНТИ (2)
НЕКОИ ОД НАШИТЕ КЛИЕНТИ (3)
НЕКОИ ОД НАШИТЕ КЛИЕНТИ (1)
НЕКОИ ОД НАШИТЕ КЛИЕНТИ (4)
НЕКОИ ОД НАШИТЕ КЛИЕНТИ (5)
singleimgh

Сертификат

Извештаи за тестови за храна од ITS
Нашите производи се нивоата на олово и кадмиум кои се придржуваат до регулативата на FDA, може да ја поминат регулативата на FDA, LFGB и ЕУ.За повеќе информации за резултатите од нашите тестови, контактирајте не.

Нашата услуга

-Истражување и консултантска поддршка.повеќе од 20 години искуство.
-Достапна услуга 24 часа, одговори во рок од 3 часа.

Имаме под ревизија

подолу (2)
подолу (7)
подолу (8)
подолу (4)
подолу (1)
подолу (5)
подолу (6)
rthrh