Pa pagesë BPA Dizajni me lule blu 12 copë Pjata dhe tasa Komplete enësh darke melamine për lavatriçe enëlarëse

Përshkrim i shkurtër:

Numri i modelit:


 • Çmimi FOB:0,5 - 5 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:500 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:70000 Copë/Copë në muaj
 • Lindje.koha (<2000 copë):45 ditë
 • Lindje.Koha (> 2000 copë):Për t'u negociuar
 • Logo/paketim/grafikë e personalizuar:Pranoje
 • Detajet e produktit

  Detajet e produkteve

  Etiketat e produktit

  set tavoline melamine pjatë dhe tas melamine enë darke melamine Set enë darke 12 copë melamine

  • BAZË E ËSHTË TË DOMOSDOSHME: Ky artikull bazë dhe funksional i domosdoshëm është kaq i mrekullueshëm!Çdo shtëpi duhet ta ketë këtë për t'u siguruar që keni sendin më të mirë të darkës për t'u përdorur në mënyrë komode gjatë kohës së darkës ose kur hani ushqime;Ky produkt i gjithanshëm përshtatet thjesht në shtëpinë dhe kuzhinën tuaj, ku mund të sjellë një ambient të rehatshëm gjatë kohës së vaktit.
  • DIZAJNI MË I MIRË: Dizajni në modë, materiali dhe ngjyra nuk i japin kurrë tryezës suaj një pamje të shurdhër;Përdoreni atë gjatë darkës së zakonshme familjare ose kur të ftuarit janë përreth dhe shijoni praninë e tij në tryezën tuaj të ngrënies.
  • QËNDRUESHMËRIA: Është prodhuar me materialin më cilësor për t'ju dhënë rehati dhe lehtësi në manovrim.
  • ZGJEDHJA E DHURATËS SË KLASË SË PARË: Bën një dhuratë ideale dhe të mrekullueshme për familjen tuaj ushqimore, miqtë dhe dashamirët e dekorit të shtëpisë, ata do ta pëlqejnë atë!

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Decal: Printim CMYK

  Përdorimi: Hoteli, restoranti, Enë tavoline melamine për përdorim të përditshëm në shtëpi

  Trajtimi i printimit: Printimi i filmit, printimi me ekran mëndafshi

  Lavastovilje: e sigurt

  Mikrovalë: Jo i përshtatshëm

  Logoja: E pranueshme e personalizuar

  OEM & ODM: E pranueshme

  Avantazhi: Miqësore ndaj mjedisit

  Stili: Thjeshtësia

  Ngjyra: E personalizuar

  Paketa: E personalizuar

  Paketim me shumicë / polibag / kuti me ngjyra / kuti të bardhë / kuti PVC / kuti dhuratash

  Vendi i origjinës: Fujian, Kinë

  MOQ: 500 Komplete
  Port: Fuzhou, Xiamen, Ningbo, Shanghai, Shenzhen..

  Produkte të ngjashme