Евтин домашен декоративен послужавник за овошје Послужавник за домаќинство за сервирање Бамбус влакна Елегантен овален послужавник за храна

Краток опис:

Број на модел: BS23050715


 • FOB Цена:САД $0,5 - 5 / парче
 • Мин. Количина на нарачка:500 Парче/парчиња
 • Способност за снабдување:1500000 Парче/парчиња месечно
 • Est.време (<2000 ЕЕЗ):45 дена
 • Est.Време (> 2000 парчиња):Да се ​​преговара
 • Приспособено лого/пакување/Графика:Прифати
 • Детали за производот

  Детали за производи

  Ознаки на производи

  7 (3) 7 (4) 7 (2) 7 (5)

   

  Што е меламин?

  Меламинот е без BPA, нераскинлив, може да се мие во машина за садови на врвот, лесна пластика за храна. Тој е совршен додаток за секоја кујна и може да се користи во секоја пригода: забави во двор во кабината, патувања за кампување или дневни оброци.

  Садовите за јадење од меламин се неопходни за секој што планира да ги забавува гостите на отворено. Овие јадења до отворено се убави, издржливи и отпорни на кршење ако случајно ги испуштите на земја.

   

  Зошто да не изберете нас

  2为什么选择我们(2)

   

   

   

   

  За нас

  3 公司实力 4 дена 5 合作伙伴(1)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Налепница: CMYK печатење

  Употреба: Хотел, ресторан, Домашна секојдневна употреба прибор за маса од меламин

  Ракување со печатење: Филмско печатење, печатење со свилен екран

  Машина за миење садови: Безбедно

  Микробранова печка: Не е погодна

  Лого: Прилагодено прифатливо

  OEM & ODM: Прифатливо

  Предност: Пријателски за животната средина

  Стил: Едноставност

  Боја: Приспособена

  Пакет: Прилагодено

  Масовно пакување/политорба/кутија во боја/бела кутија/пвц кутија/кутија за подароци

  Место на потекло: Фуџијан, Кина

  MOQ: 500 комплети
  Пристаниште: Фужоу, Ксијамен, Нингбо, Шангај, Шенжен..

  Поврзани производи